خرید نوار آبیاری قطره ای | تولید کننده و فروشنده بهترین نوع ایرانی

نوار تیپ چیست و چه کاربرد هایی دارد؟ آیا خرید نوار تیپ آبیاری قطره ای برای فرایند آبیاری، مقرون به صرفه است؟ شما می توانید با مطالعه این متن اطلاعاتی مختصر و در عین حال مفیدی در حوزه جواب سوالاتی نظیر پرسش های مذکور و بسیاری از ابهامات دیگر در زمینه انواع نوار های آبیاری قطره ای جمع آوری کنید.خرید نوار آبیاری قطره ای | تولید کننده و فروشنده بهترین نوع ایرانی

قیمت روز نوار آبیاری قطره ای در تهران و استان ها

قیمت روز نوار آبیاری قطره ای در تهران و استان هایکی از منابع مهم تمام شدنی که بایستی در میزان مصرف آن به صورت کاملاً جدی صرفه جویی شود، آب است. بیشترین حجم های مصرفی آب که به مایه حیات بشر معروف است در حوزه کاربردی و حائز اهمیت آبیاری می باشد.

درواقع با توجه به آمار گیری سالانه بیشترین میزان آب های مصرفی بشر، آب هایی است که صرف آبیاری و سیراب کردن انواع زمین های کشاورزی می شود. از این رو متخصصین همواره با بررسی انواع روش ها و تولید و اختراع انواع ابزار آلات و وسایل تمام سعی خود را در راستای کاهش میزان مصرف آب برای آبیاری انجام می دهند.

جالب است بدانید متخصصین با آنالیز ها و تلاش هایی که در این راستا انجام داده اند نهایتاً موفق به تولید سازه ای به نام نوار آبیاری قطره ای شده اند. مکانیزم ساخت این محصول به گونه ای است که با استفاده و بهره مندی از آن زمین های کشاورزی نه تنها در بهترین شرایط ممکن سیراب می شوند بلکه از مقدار آب بسیار کمتری استفاده می کنند‌.

نرخ بهای تعیین شده برای این سازه های کاربردی به دلیل انواع گوناگونی که دارند دارای قیمت هایی متفاوت است. برای استعلام قیمت های روز نوار آبیاری در تهران و استان ها بهترین گزینه پیشنهادی مراجعه به وب سایت های فروش آن است که قیمت انواع نوار های آبیاری تظیر موارد زیر به طور دقیق اعلام می کنند:

 • قیمت نوار تیپ ۱۰۰۰ متری
 • قیمت لوله نواری
 • قیمت نوار آبیاری پی وی سی
 • و …

انواع مدل نوار آبیاری قطره ای در بازار ایران

انواع مدل نوار آبیاری قطره ای در بازار ایراناختراع نوار آبیاری قطره برای صرفه جویی در میزان مصرف آب، باعث شده است تا کارخانجات تولید کننده بسیار زیادی در این حوزه دایر شوند.

وجود کارخانجات متعدد تولید نوار آبیاری قطره ای موجب بر به وجود آمدن انواع مختلفی از این محصول شده است که هر کدام بر اساس پارامتر های مد نظر تولید کننده دارای ویژگی ها و کاربرد هایی مجزا هستند.

از جمله انواع مدل های معروف نوار آبیاری قطره ای که در بازار ایران دارای متقاضیان خرید قابل توجهی می باشد عبارت است از:

 • نوار آبیاری پلاک دار
 • نوار آبیاری درز دار
 • نوار آبیاری قطره ای در ضخامت های مختلف
 • نوار آبیاری لوله نواری
 • نوار آبیاری قطره ای ساده
 • انواع نوار های آبیاری در جنس های مختلفی نظیر پی وی سی و غیره
 • نوار آبیاری قطره ای در متراژ های گوناگون

کاربرد نوار آبیاری در کشاورزی

کاربرد نوار آبیاری در کشاورزینوار آبیاری قطره ای وسیله ای است که اصلی ترین هدف تولید آن در زمینه صنعت مهم و حائز اهمیت کشاورزی می باشد.

در واقع نوار آبیاری در کشاورزی از کاربرد بسیار مهمی برخوردار است. چرا که اگر تمام کشاورزان سطح جهان از مکانیزم آبیاری قطره ای به جهت سیراب کردن محصولات خود استفاده کنند، به طور حتم ذخایر آب جهان به طور چشمگیری افزایش خواهد یافت.

در حال حاضر با گذشت زمان و آشنایی هر چه بیشتر کشاورزان با مزیت های استفاده از این مکانیزم تولید شده توسط نسل جدید، تقاضا در زمینه خرید آن به صورت قابل توجهی بیشتر شده است.

گفتنی است که اگر هر کشاورزی فرایند آبیاری خود را با انواع نوار های آبیاری قطره ای مجهز کند به طور حتم به سود به مراتب بیشتری خواهد رسید. چرا که یکی از هزینه های تولید که مربوط به مصرف آب می شود به صورت بسیار زیادی کاهش پیدا می کند.

نوار آبیاری پی وی سی و عرضه با تخفیف ویژه

نوار آبیاری پی وی سی و عرضه با تخفیف ویژهتولید نوار های آبیاری با بهره گیری از متریال های گوناگونی انجام می شود که هر کدام مزایای مصرفی جداگانه ای دارند.

یکی از انواع نوار های آبیاری که دارای باکیفیت ترین مواد اولیه می باشد، نوار آبیاری پی وی سی است. این نوع از نوار های آبیاری همواره دارای دوام بسیار مطلوبی در مقایسه با دیگر جنس های محصول دارند.

لازم به ذکر است که نوار آبیاری پی وی سی با تخفیفات ویژه و همچنین ارائه بهترین خدمات پس از فروش از طریق درگاه های گوناگون اینترنتی به تمام مشتریان سراسر کشور عرضه می شود.

با رجوع به این درگاه ها می توانید علاوه بر نوار های آبیاری دیگر تجهیزات مرتبط در این حوزه مثل دستگاه نوار تیپ را با پرداخت نازل ترین بهای ممکن خریداری کنید.

نوار تیپ شیراز که یکی از بهترین نمونه محصول های حال حاضر کشور است در این روش از فروش دارای قیمت های بسیار نازل تری نسبت به قیمت های همان نمونه محصول، در بازار می باشد.