قیمت نوار تیپ آبیاری / تولیدکننده و فروشنده انواع آن

یکی از روش های مرسوم آبیاری قطره ای برای کشت های ردیفی است. از مزایای استفاده از نوار تیپ می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1.  نصب آسان و سریع
 2.  حمل و نقل راحت ترولها به خاطر سبکی وزن
 3.  امکان استفاده از در اکثر زمین ها و  جالیزها
 4.  اتصال ساده و ارزان قیمت. با قابلیت کارگزاری آنها  به صورت دستی
 5.  جنس پلیمری مخصوص نوار pvc از چسبیدن جلبک و رسوبات معدنی به آن جلوگیری می کند
 6.  مقاومت در برابر uv  کودهای شیمیایی
 7.  صرفه جویی قابل ملاحظه
 8.  امکان  پهن کردن مکانیزه توسط تراکتور در ابتدای فصل زراعی
 9.  جلوگیری از توسعه و رشد علف های هرز در سطح زمین کشاورزی
 10.  نوار تیپ برای استفاده به فشار آب به پایین نیاز دارد در حدود یک اتمسفر

قیمت نوار تیپ آبیاری بسته به نوع  جنس و کیفیت آن دارد.

قیمت نوار تیپ آبیاری / تولیدکننده و فروشنده انواع آن

نوار تیپ آبیاری چیست؟

نوار تیپ آبیاری چیست؟ یکی از تجهیزات آبیاری قطره ای نوار تیپ است که بیشتر برای کشت های ردیفی مورد استفاده قرار می گیرد کشاورزی برای آبیاری آبیاری گیاهان ردیفی و نیز گیاهان زراعی وسیله پخش آب به اندازه کافی نزدیک گیاه نصب می شود تا آب از طریق نفوذ عمقی در خاک به محدوده ریشه یاب اعداد در سیستم آبیاری نواری ترتیب آب در نزدیکی منطقه توسعه ریشه گیاه به زمین داده می‌شود تا مساحت و عمق کوچکی از سطح خاک خشک شود با استفاده از روش آبیاری قطره ای می توان تلفات آب را به مقدار قابل ملاحظه کاهش داد.

خط تولید نوار تیپ آبیاری قطره ای

خط تولید نوار تیپ آبیاری قطره ای شرکت نهاده گستر یکی از خط تولید نوار تیپ آبیاری قطره ای در کشور است که سالیانه تعدادی زیادی از این نوع محصولات را وارد بازار می کند.مدیران و کلیه پرسنل این گروه با بیش از ۱۵ سال سابقه کار و تجربه در صنعت پلیمر و ساخت خطوط پلیمری اینک باید کیفیت و خدمات برتر در این سند قدم بزرگی در جهت ساخت خطوط تولید پیشرفت برداشتند این مجموعه با توجه به نیاز مشتریان خود از برترین و جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا ساخته نوار تیپ آبیاری قطره ای و همچنین محصولات دیگر بهره می گیرد و موفق به دریافت استانداردهای بین‌المللی در این صنعت گردیده تا  پشتیبانی مطمئن برای شما تولید  خریداران محترم باشد.

فروشنده بهترین انواع نوار تیپ ابیاری

فروشنده بهترین انواع نوار تیپ ابیاری یکی از فروشنده بهترین انواع نوار تیپ آبیاری و بهترین نوار تیپ آبیاریُ اصفهان پلاست می باشد. که  از بهترین نوع مواد اولیه تهیه شده که با دوام بیشتر عمر طولانی و مقاومت در برابر حرارت و اشعه ماوراء بنفش گردیده است علاوه بر آن استحکام بیشتر در برابر ترکیدگی و انعطاف پذیری نوارها را نیز فراهم نموده است .

گروه تولیدی اصفهان پلاست در سال ۱۳۷۶ با هدف استفاده بهینه از آب در کشاورزی با روشهای نوین آبیاری و همچنین ایجاد اشتغال و توسعه فعالیت‌های کارآفرینانه تاسیس گردید. در سال‌های نخست تولیدات خود را با تولید لوله های تک لایه هیدروفلو شروع و در سال ۱۳۸۲ تولید لوله های پلی اتیلن را به تولیدات خود اضافه نمود. در سال ۱۳۸۵ جهت تکمیل نمودن تولیدات خود با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا خطوط تولید نوار آبیاری قطره ای با ضخامت های مختلف را راه اندازی نموده است. این تولیدی یکی از بهترین تولید های نوار تیپ آبیاری در ایران می باشد. این شرکت محصولات دیگری مانند نوار تیپ آبیاری قطره ای و  نوار تیپ آبیاری بارانی رانیز در دست تولید دارد. برای پی بردن به ارزش محصولات این شرکت می توانید کاتالوگ نوار تیپ آبیاری را مطالعه نمایید.

قیمت فروش نوار تیپ آبیاری در مشهد

قیمت فروش نوار تیپ آبیاری در مشهد قیمت فروش نوار تیپ آبیاری در مشهد به شرح زیر است: مبالغ ریال می باشد

 •   تولید تابلو موقعیت شیر با رنگ کوره ای:  ۴۰۰
 •  تولید لاین مارکر: ۲۰۰۰۰۰۰
 •  تولید  قاب و دریچه چدنی شیر های پلی اتیلن:  ۱۸۰۰۰۰
 •  نوار تیپ: ۱۲۶۰
 •  خط تولید لوله سفید ۲۰ تا ۶۳ میلیمتر پی پی: ۱۹۰۰۰۰۰۰۰۰
 •  خط تولید  گرانول رشته آبی: ۹۵۰۰۰۰۰۰
 •  خط تولید لوله پلی اتیلن ۷۵ تا ۱۶۰ میلیمتر: ۲۳۰۰۰۰۰۰۰۰
 •  خط تولید لوله پلی اتیلن ۶۳ تا ۱۶۰ میلیمتر: ۲۶۰۰۰۰۰۰۰۰
 •  خط تولید لوله آبیاری  ۱۶ قطره ای: ۱۰۰۰۰۰۰۰

 

تولید نوار تیپ ابیاری (نوار یپ آبیاری)  در انواع مختلف به جز این ها هم نیز صورت می گیرد خرید نوار تیپ آبیاری و فروش نوار تیپ ابیاری را بهتر است از فروشگاه ها و یا سایت های اینترنتی معتبر خریداری نمایید.