پسری که ساعت سیتیزن مردانه سه موتوره جانش را نجات داد

از نیمه دوم دوران میجی تا عصر تایشو، زمانی که صنعت ساعت مدرن سرانجام در ژاپن شروع به ظهور کرد.

کامیکیچی یامازاکی، فروشنده ساعت و فلزات گرانبها که از سایت‌های تولید ساعت‌های جیبی در سوئیس و ایالات متحده، که پادشاهی ساعت در آن زمان بود، بازدید می‌کرد، در سال 1918 تصمیم گرفت که می‌خواهد ساعت‌های جیبی داخلی تولید کند.

Citizen Watch Co., Ltd را در سال 1930 تأسیس کرد و اولین ساعت سیتیزن مردانه سه موتوره (نوع 10-1/2F) را یک سال بعد تکمیل کرد.

از آنجایی که بخش های دولتی و خصوصی به طور فزاینده ای به محصولات داخلی علاقه مند شدند، ما نتوانستیم با سفارشات هماهنگی کنیم، بنابراین کارخانه یودوباشی را گسترش دادیم و یک کارخانه جدید تاناشی ساختیم و شروع خوبی داشتیم.

Citizen یک تولید کننده ساعت است که در سال 1918 توسط Kamekichi Yamazaki، یک نجیب زاده و تاجر فلزات گرانبها تاسیس شد.

این شرکتی است که زمانی به بزرگترین تولید کننده حرکات ساعت در جهان تبدیل شد (قسمت محرکی که عقربه های ساعت را به حرکت در می آورد) و همچنین برندی است که به نوآوری های مختلف فناوری دست یافته است.

ساعت

این شرکت که در حومه توکیو متولد شد، روح نوآوری فناوری را به ارث برده است و همچنان به عنوان یکی از تولیدکنندگان پیشرو ساعت در جهان حضور خود را نشان می دهد.

ر سال 1990، “شهروند سال” به مناسبت شصتمین سالگرد تاسیس شرکت تاسیس شد.

این سامانه که برای تجلیل از شهروندانی که در توسعه جامعه مدنی و ایجاد شادی و جذابیت سهیم بوده اند، متناسب با نام این شرکت “CITIZEN” بوده و هر ساله ادامه دارد.

در سال 1995، ساعت مچی “THE CITIZEN” با نام شرکت متولد شد.

ما علاوه بر استفاده حداکثری از فناوری سیتیزن، ساعتی را پیشنهاد کردیم که با 10 سال گارانتی رایگان و پشتیبانی تعمیر مادام العمر، برای مادام العمر دوست داشته شود.

با هدف بهبود رقابت پذیری هر کسب و کاری که به صورت متنوع توسعه یافته است مانند ساعت، دستگاه های الکترونیکی، تجهیزات الکترونیکی و ماشین آلات صنعتی و ارتقای کارایی مدیریت کل گروه، اقدام به تاسیس می کنیم. یک سیستم برای گروه بندی.

در سال 2004، Citizen Watch با Citizen Shoji ادغام شد و در سال بعد، 11 شرکت گروه تغییر نام دادند و 5 شرکت وابسته به طور کامل به زیرمجموعه تبدیل شدند.

علامت لوگوی “Micro Human Tech” را به عنوان یک نام تجاری جدید مشترک برای گروه تنظیم کنید.

در آوریل 2007، ما به یک شرکت هلدینگ خالص تبدیل شدیم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.